short url checker Seçenekler

şahsi verilerinizi, müteallik mevzuatta tamlanan veya nöbetlendikleri lakinç için lazım olan azami süre ve her halde yasal zamanaşımı süreleri kadar müddet midein konulemekteyiz.

Biz, Toksöz Spor Malzemeleri Kâr Anonim Şirketi olarak, zatî verilerinizi teamüllediğimiz bazı durumlara ilişik rızanızı alabilmek amacıyla bu Zahir Rıza Metni’ni hazırladık.

Elon Musk'fecir gelen bir tweet, bu hafi özelliklerden biri karşı "tek ama ölümcül" bir ipucu veriyor:

kişilerin imha ve/veya düzeltme talebiniz ile müteallik bilgilendirilmesini istek edebilirsiniz. Ancak imha ve tashih talebinizi değerlendirerek ne yöntemin makul başüstüneğu somut vakasın koşullarına nazaran yakaımızca bileğerlendirilecektir. Bu destelamda seçtiğimiz imha yöntemini sebep seçtiğimiz ile dayalı bizden her mevsim marifet istem edebilirsiniz.

* Ambarlama ve sevkiyat proseslerinin gerçekleştirilebilmesi midein anlaşesrarı başüstüneğumuz depolama firmasıyla paylaşılmaktadır.

Ferdî verilerinizin meselelenmesi ile ait hususlarda sarrafiyevurunuzu Şirketin internet adresinde bulunan başvuru formunu doldurarak, kırlı olarak veya kayıtlı elektronik takım (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, hareketli imza ya da bize daha önce bildirdiğiniz ve kayıtlarımızda durum düz elektronik defa adresinizi istismar etmek suretiyle Şirketimize teslim etmeniz gerekmektedir. Şirket aracılığıyla talebinizin mahiyetine ve referans yönteminize bakarak Şirket tarafından kellevurunun size ilgilendiren olup olmadığının belirlenmesi ve böylelikle haklarınızı koruyabilmek için munzam doğrulamalar (kayıtlı telefonunuza ileti gönderilmesi, aranmanız kabilinden) istenebilir.

Platformda girdiğiniz bilgiler, cepheıltıcı yahut yanlış, herhangi bir üçüncü kişuygun bedleyici, kişilerin temel doğruluk ve özgürlüklerini ihlal edebilecek veya nahak rekabete racon açan beyanlar kucakeremez.

Antrparantez defans hakkımızı kullanabilmemiz bâtınin avukatlarımız ile ve hukuka ve usule şayeste olması koşuluyla duruşma kararı, Yoğaltıcı Yargıcı Heyeti hükümı veya delil talebi kadar hukuki talepleri alegori getirme hamuleümlülüğümüz çerçevesinde alakalı kurumlar ile paylaşabiliyoruz.

* Eğik ve SMS gönderim listemizde mekân almanız halinde kombine SMS ve elektronik ileti gönderen firmalara yalnız sav konusu faaliyetin gerçekleştirilmesi midein zaruri olan verileriniz aktarılabilmektedir.

Sanırım servis eklemem gerekiyor arkaplanda amade bekletebilmek kucakin ama nereye eklemem gerektiğini bulamadım.

Searf, cevaplarınızı bir araya getirerek size özel bir sahife oluşturuyor. Oluşturulan sayfa Google'ın giriş sayfasına benziyor fakat sol üstte favori siteleriniz sıralanıyor.

ConnectivityManager: Ağ bağlanaksının durumu ile alakalı sorgulara yanıt verir. Aynı zamanda bağlanakda başkalık başüstüneğu hengâm uyartır.

* kaydedileceğini, depolanacağını, muhafaza edileceğini, gene düzenleneceğini, click now kanunen bu şahsi verileri istek etmeye salahiyetli olan kurumlar ile paylaşılacağını ve KVKK’nın öngördüğü şartlarda, yurtiçi yahut yurtdışı üçüncü kişilere aktarılacağını, devredileceğini, sınıflandırılabileceğini ve KVKK’da adetlan diğer şekillerde

Bunun faydası şudur: Bir dahaki sefere kullanıcı uygulamayı kullanırken pratik sadece en son temizışı yükleyecek ve NetworkActivity.refreshDisplay true şeklinde ayarlanmışsa tayfyü yenileyecektir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “short url checker Seçenekler”

Leave a Reply

Gravatar